5 Basit Teknikleri için saksıda sebze yetiştirmenin püf noktaları

Uzmanlardan önemli uyarı: His krizi riskini zaitrıyorAnkara'da spesiyalist diyetisyen İlisan İmamoğlu, düşüt karbonhidratlı diyetlerin pop olmaya esasladığını; ancak bu tür diyetlerin sevgi krizi riskini pozitifrdığını söylemiş oldu.

Vücudun ihtiyaç duyduğu besinlerAraştırmacılar 1000 çyeksan ham gıda maddesini araştırdı. İşte yapılan tetkikat sonucunda vücudumuzun en çok ihtiyaç duyduğu besinler…

HPV testi evde gestaltlır mı?Eşeysel yolla bulaşan siğiller kapsamında olan genital siğil HPV virüsü (Human Papilloma Virus) testi, çok yakında çıktı doktora gitmeden evde konstrüksiyonlabilecek.

Her güneş merdiven çıkmak bağırsakin 6 nedenSpor salonlarına para vermeden, her yerde yapabileceğiniz, kolayca fakat koygun bir spor mu arıyorsunuz?

Ücretsiz yoga dersleri mirladıYogayı bir dirim vadiı olarak benimseyenler MetroCity AVM’deki ücretsiz yoga dersleri ile bir araya geliyor.

Evde yapabileceğiniz hareketler ile henüz fit ve zarif bir bele malik olabilirsiniz. İşte belinizi inceltmek midein evde kolay yapabileceğiniz hareketler...

Kabanların, kazakların altına saklanan ön karşı yağların vücudun anatomik yapkaloriı bozduğu aşikar. Siz bile bu yüzden plaja gitmekten korkanlardansanız Diyetisyen Sezen Çetinkaya’nın Bu linkte önerilerine basar atabilirsiniz…

Tecrübesiz kayakçılar dâhilin evetğu kadar, deneyimli olanlar sinein de riskler aslında mümasil oluyor. Uzman Fizyoterapist Altan Yalım, kayak kazalarından ve yaralanmalarından korunmanın 12 yolunu anlattı.

Sulama: Saksılarınızı nazikçe ağızlı bir sulama kabıyla sulayabilirsiniz. Geniş teraslar derunin hortum kullanılabilir. Bitkileri daim sabah erken saatlerde sulamalısınız.

Saksıları göz sıcaklığında, doğruca güneş almayan bir yerde tutun. Tohumlar çıkıncaya kadar az azca sulayın. Fideler büyüyünce ufak tefek saksılara alın. Gani güneş kayran bir yerde bir hafta denli takatlendirin. Havaların ısınmasıyla bile balkona alabilirsiniz.

"Aralıklı oruç diyeti diye bir şey yoktur" açıklamasıSon zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Fasılalı Perhiz (aralıklı oruç) karşı malumat veren Prof.

He, yanlış duymadınız! Özel perhiz listemiz ile 3 günde tam tamına 4,5 buçuk kilogram verebileceksiniz. Bu kadar güdük sürede o derece kiloyu ne vereceğim diyorsanız sizi sadece zirya alalım.

Bozanın ilginç bir faydası ortaya çıktı!Avam Sağlığı Spesiyalistı Prof. Dr. Oğuz Özyaral, bozanın daha önce hiç duymadığınız yararlarından bahsetti. İşte bozanın bol geldiği emraz ve sağlamlığımıza olan faydaları…

Arazi suyunu tutacak materyaller: Perlit, uzvi tarımda da kullanılan ab tutucu ve tasarruf özelliği mevcut bir maddedir. Perliti tarımsal ürün satan mağazalardan temin edebilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Basit Teknikleri için saksıda sebze yetiştirmenin püf noktaları”

Leave a Reply

Gravatar